Koučink a mentoring

„Pomůžeme vašim zaměstnancům být v osobní i profesní pohodě.“

Chcete využít naplno potenciál vašich zaměstnanců, a tím zvýšit efektivnost, zisk a profesionalitu vaší společnosti? Nebo chcete nabídnout koučink jako motivaci svých zaměstnanců? Můžeme vám pomoci s koučinkem v těchto oblastech:

  • profesní koučink zaměřený na rozhodování, organizaci času, priority, obchodní jednání, změny, komunikační a prezentační dovednosti a zkvalitnění potřebných dovedností;
  • life koučink zaměřený na životní rovnováhu, syndrom vyhoření, zvládnutí životní změny, vzdělávání a osobní rozvoj.

Standardní délka sezení je 90 minut s periodou 2-3 týdnů. Budou se vám věnovat koučové s mezinárodní certifikací ICF, kteří mají více jak 5ti letou praxi v oboru a neustále se v oboru vzdělávají. Nabízíme koučink také v anglickém jazyce.

Pokud chcete své zaměstnance profesně či sociálně rozvíjet, nabízíme vám služby mentoringu. Náš mentor předá zaměstnanci při jeho rozvoji své zkušenosti, odborné rady a přímá doporučení, která mentee dále využije na své pozici. Mentoring můžete využít pro nové zaměstnance nebo pro zaměstnance, kteří přešli na jiné pracovní místo. Strukturu mentoringu nijak nenastavujeme a necháváme ji plně na dohodnutí mentora a menteeho.

 

 

Naše služby

ico

HR solution projekt
 

Poskytujeme komplexní revizi včetně nastavení personálních procesů ve vaší společnosti na míru dle potřeb.

Více o službě
ico

Krizový management
 

Zajišťujeme komplexní krizové řízení společnosti. Primárním cílem je dosažení maximální vzájemné spokojenosti mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem včetně efektivně nastavených procesů a ziskových finančních výsledků společnosti.

Více o službě
ico

Komplexní HR marketing
 

Pomůžeme vám identifikovat nové příležitosti, zajistit odpovídající komunikační cesty včetně vhodně zvolených informací a zabezpečit, aby veškeré nástroje byly vizuálně i obsahově korektní. 

Více o službě
ico

Talent Management / Talentwork
 

Pomocí nejnovějších metodik (talentový přístup Strengthsfinder test od společnosti Gallup) vám pomůžeme pracovat se silnými stránkami vašich zaměstnanců a jako certifikování konzultanti vám zajistíme nejen samotné testování, ale i analýzu a následné konzultace nutné k pochopení a rozvoji jednotlivce i týmu.

Více o službě
ico

Zaměřeno na studenty
 

V rámci talent managementu pomůžeme studentům v jejich rozhodování o budoucích krocích, ať už studijních nebo pracovních.

Více o službě
ico

Školení a poradenství
 

Pravidelné vzdělání a rozvoj zaměstnanců je jedním z faktorů určující jejich výkonnost a produktivitu. Naším cílem je vytvořit předpoklady pro účinné a efektivní plnění zadaných úkolů podniku.

 

Více o službě
ico

Prověřování technických znalostí uchazečů

Nejen pro samotné uchazeče, ale i pro již stálé zaměstnance nabízíme otestování jejich technických znalostí včetně případného doškolení na míru dle požadavků a potřeb.

 

Více o službě
ico

Koučink a mentoring

Pomocí koučinku pracujeme s potenciálem daného člověka. Koučování pomáhá dojít efektivněji ke stanoveným cílům, podporuje překonávat pracovní překážky, vnímá individualitu jednotlivce a z ní čerpá podmínky k dalším krokům.

 

Více o službě
ico

Assessment centrum (AC)

Assessment centrum (AC) vám výrazně ulehčí výběr kandidáta, kterého tak budete moci zhodnotit „v akci“ ještě, než se dostane přes práh samotné kanceláře. 

Více o službě
ico

Individuální Development centrum (DC)

DC je spolehlivá moderní metoda, která mapuje vaše kompetence a následně umožňuje nastavení plánu vašeho dalšího karierního rozvoje.

 

Více o službě