Talent Management / Talentwork

Hlavním přínosem efektivně aplikovaného talent managementu je nejen zlepšení osobní produktivity jednotlivce, ale i růst produktivity celého týmu včetně následných pozitivních dopadů na celkový chod  společnosti a spokojenosti zaměstnanců a zaměstnavatele.

Pomocí nejnovějších metodik (talentový přístup Strengthsfinder test od společnosti Gallup) vám pomůžeme pracovat se silnými stránkami vašich zaměstnanců a jako certifikování konzultanti vám zajistíme nejen samotné testování, ale i analýzu a následné konzultace nutné k pochopení a rozvoji jednotlivce i týmu.

 

A to stále není vše! V rámci spolupráce s Talentwork nabízíme i následující školení:

  • Transformační výcvik Autentický leader: Objevte vlastní strategii leadershipu a využijte ji pro dosahování výsledků a prohlubování spolupráce ve svém týmu.  https://talentwork.cz/autenticky-leader-vycvik/?utm_source=KMCareer&utm_medium=link&utm_campaign=affiliate
  • Talentový výcvik: Staňte se profesionálem v práci se silnými a slabými stránkami svých klientů nebo zaměstnanců u vás ve firmě.  https://talentwork.cz/talentovy-vycvik/?utm_source=KMCareer&utm_medium=link&utm_campaign=affiliate
  • Talentwork People Analytics: Získejte software pro chytrou analýzu dat o potenciálu vašich týmů a k další práci s motivací a angažovaností lidí  https://talentwork.cz/twpa/?utm_source=KMCareer&utm_medium=link&utm_campaign=affiliate

Naše služby

ico

HR solution projekt
 

Poskytujeme komplexní revizi včetně nastavení personálních procesů ve vaší společnosti na míru dle potřeb.

Více o službě
ico

Krizový management
 

Zajišťujeme komplexní krizové řízení společnosti. Primárním cílem je dosažení maximální vzájemné spokojenosti mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem včetně efektivně nastavených procesů a ziskových finančních výsledků společnosti.

Více o službě
ico

Komplexní HR marketing
 

Pomůžeme vám identifikovat nové příležitosti, zajistit odpovídající komunikační cesty včetně vhodně zvolených informací a zabezpečit, aby veškeré nástroje byly vizuálně i obsahově korektní. 

Více o službě
ico

Talent Management / Talentwork
 

Pomocí nejnovějších metodik (talentový přístup Strengthsfinder test od společnosti Gallup) vám pomůžeme pracovat se silnými stránkami vašich zaměstnanců a jako certifikování konzultanti vám zajistíme nejen samotné testování, ale i analýzu a následné konzultace nutné k pochopení a rozvoji jednotlivce i týmu.

Více o službě
ico

Zaměřeno na studenty
 

V rámci talent managementu pomůžeme studentům v jejich rozhodování o budoucích krocích, ať už studijních nebo pracovních.

Více o službě
ico

Školení a poradenství
 

Pravidelné vzdělání a rozvoj zaměstnanců je jedním z faktorů určující jejich výkonnost a produktivitu. Naším cílem je vytvořit předpoklady pro účinné a efektivní plnění zadaných úkolů podniku.

 

Více o službě
ico

Prověřování technických znalostí uchazečů

Nejen pro samotné uchazeče, ale i pro již stálé zaměstnance nabízíme otestování jejich technických znalostí včetně případného doškolení na míru dle požadavků a potřeb.

 

Více o službě
ico

Koučink a mentoring

Pomocí koučinku pracujeme s potenciálem daného člověka. Koučování pomáhá dojít efektivněji ke stanoveným cílům, podporuje překonávat pracovní překážky, vnímá individualitu jednotlivce a z ní čerpá podmínky k dalším krokům.

 

Více o službě
ico

Assessment centrum (AC)

Assessment centrum (AC) vám výrazně ulehčí výběr kandidáta, kterého tak budete moci zhodnotit „v akci“ ještě, než se dostane přes práh samotné kanceláře. 

Více o službě
ico

Individuální Development centrum (DC)

DC je spolehlivá moderní metoda, která mapuje vaše kompetence a následně umožňuje nastavení plánu vašeho dalšího karierního rozvoje.

 

Více o službě